Repeat framework for Open Y ( YMCA Website Services ) (3.1.1) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Next
hu: Következő

en: Register
hu: Felhasználó létrehozása

en: Date
hu: Dátum

en: Category
hu: Kategória

en: Sunday
hu: vasárnap

en: Monday
hu: hétfő

en: Tuesday
hu: kedd

en: Wednesday
hu: szerda

en: Thursday
hu: csütörtök

en: Friday
hu: péntek

en: Saturday
hu: szombat

en: Email
hu: E-mail

en: Location
hu: Helyszín

en: Address
hu: Cím

en: Filters
hu: Szűrők

en: Class name
hu: Osztálynév

en: Skip
hu: Kihagy

en: Paragraph
hu: Bekezdés

en: Clear all
hu: Összes törlése

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
hu: Hiba történt %error_operation feldolgozása közben a következő argumentumokkal: @arguments
