Repeat framework for Open Y ( YMCA Website Services ) (3.1.1) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Next
lt: Kitas

en: Register
lt: Registruotis

en: Date
lt: Data

en: Category
lt: Kategorija

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Email
lt: El. paštas

en: Location
lt: Vieta

en: Address
lt: Adresas

en: Filters
lt: Filtrai

en: Class name
lt: Klasės pavadinimas
