Repeat framework for Open Y ( YMCA Website Services ) (3.1.1) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Next
os: Дарддæр

en: Date
os: Датæ

en: Category
os: Категори

en: Sunday
os: хуыцаубон

en: Monday
os: къуырисæр

en: Tuesday
os: дыццæг

en: Wednesday
os: æртыццæг

en: Thursday
os: цыппæрæм

en: Friday
os: майрæмбон

en: Saturday
os: сабат
