Repeat framework for Open Y ( YMCA Website Services ) (3.1.1) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Date
sq: Data

en: Category
sq: Kategoria

en: Sunday
sq: E djelë

en: Monday
sq: E hënë

en: Tuesday
sq: E martë

en: Wednesday
sq: E mërkurë

en: Thursday
sq: E enjte

en: Friday
sq: E premte

en: Saturday
sq: E shtunë

en: Location
sq: Vendodhja

en: Filters
sq: Filtrat
