Repeat framework for Open Y ( YMCA Website Services ) (3.2.0) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Next
jv: Sakterusé

en: Register
jv: Ndaftar

en: Date
jv: Tanggal

en: Category
jv: Kategori

en: Sunday
jv: Minggu

en: Monday
jv: Senén

en: Tuesday
jv: Selasa

en: Wednesday
jv: Rebo

en: Thursday
jv: Kemis

en: Friday
jv: Jemuah

en: Saturday
jv: Setu

en: Location
jv: Lokasi
