Repeat framework for Open Y ( YMCA Website Services ) (3.2.0) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Next
ne: अर्को

en: Register
ne: दर्ता

en: Date
ne: मिति

en: Category
ne: वर्ग

en: Sunday
ne: आईतवार

en: Monday
ne: सोमवार

en: Tuesday
ne: मंगलवार

en: Wednesday
ne: बुधवार

en: Thursday
ne: बिहीवार

en: Friday
ne: शुक्रवार

en: Saturday
ne: शनिवार

en: Email
ne: ईमेल

en: Location
ne: स्थान
