Repeat framework for Open Y ( YMCA Website Services ) (3.2.0) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Next
pt: Seguinte

en: Register
pt: Inscrever-se

en: Date
pt: Data

en: Category
pt: Categoria

en: Sunday
pt: Domingo

en: Monday
pt: Segunda

en: Tuesday
pt: Terça

en: Wednesday
pt: Quarta

en: Thursday
pt: Quinta

en: Friday
pt: Sexta

en: Saturday
pt: Sábado

en: Location
pt: Localização

en: Filters
pt: Filtros

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
pt: Ocorreu um erro enquanto se processava %error_operation com os argumentos: @arguments
