Repeat framework for Open Y ( YMCA Website Services ) (3.2.1) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Next
ka: შემდეგი

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Date
ka: თარიღი

en: Category
ka: კატეგორია

en: Sunday
ka: კვირა

en: Monday
ka: ორშაბათი

en: Tuesday
ka: სამშაბათი

en: Wednesday
ka: ოთხშაბათი

en: Thursday
ka: ხუთშაბათი

en: Friday
ka: პარასკევი

en: Saturday
ka: შაბათი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Filters
ka: ფილტრები
