Repeat framework for Open Y ( YMCA Website Services ) (3.2.1) - en to ms translation catalogue (14 entries)

en: Next
ms: Seterusnya

en: Register
ms: Daftar

en: Date
ms: Tarikh

en: Category
ms: Kategori

en: Sunday
ms: Ahad

en: Monday
ms: Isnin

en: Tuesday
ms: Selasa

en: Wednesday
ms: Rabu

en: Thursday
ms: Khamis

en: Friday
ms: Jumaat

en: Saturday
ms: Sabtu

en: Email
ms: E-mel

en: Location
ms: Lokasi

en: Filters
ms: Penapis-penapis
