Repeat framework for Open Y ( YMCA Website Services ) (3.2.1) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Next
pl: Dalej

en: Register
pl: Rejestracja

en: Date
pl: Data

en: Category
pl: Kategoria

en: Sunday
pl: niedziela

en: Monday
pl: poniedziałek

en: Tuesday
pl: wtorek

en: Wednesday
pl: środa

en: Thursday
pl: czwartek

en: Friday
pl: piątek

en: Saturday
pl: sobota

en: Location
pl: Położenie

en: Address
pl: Adres

en: Filters
pl: Filtry

en: Skip
pl: Pomiń

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
pl: Wystąpił błąd w trakcie przetwarzania %error_operation z argumentami: @arguments
