Repeat framework for Open Y ( YMCA Website Services ) (3.2.1) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Next
ps: بل

en: Date
ps: نيټه

en: Category
ps: ټولی

en: Sunday
ps: يکشنبه

en: Monday
ps: دوشنبه

en: Tuesday
ps: سه شنبه

en: Wednesday
ps: چهارشنبه

en: Thursday
ps: پنجشنبه

en: Friday
ps: جمعه

en: Saturday
ps: شنبه

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Filters
ps: چاڼونه
