Repeat framework for Open Y ( YMCA Website Services ) (3.2.1) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Next
sl: Naslednja

en: Register
sl: Registracija

en: Date
sl: Datum

en: Category
sl: Kategorija

en: Sunday
sl: nedelja

en: Monday
sl: ponedeljek

en: Tuesday
sl: torek

en: Wednesday
sl: sreda

en: Thursday
sl: četrtek

en: Friday
sl: petek

en: Saturday
sl: sobota

en: Location
sl: Mesto

en: Filters
sl: Filtri
