Repeat framework for Open Y ( YMCA Website Services ) (3.2.1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Date
ta: திகதி

en: Category
ta: வகை

en: Sunday
ta: ஞாயிற்றுக்கிழமை

en: Monday
ta: திங்கட்கிழமை

en: Tuesday
ta: செவ்வாய்க்கிழமை

en: Wednesday
ta: புதன்கிழமை

en: Thursday
ta: வியாழக்கிழமை

en: Friday
ta: வெள்ளிக்கிழமை

en: Saturday
ta: சனிக்கிழமை

en: Location
ta: இடம்
