Repeat framework for Open Y ( YMCA Website Services ) (3.2.1) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Next
te: తరువాత

en: Register
te: నమోదు చెయ్యు

en: Date
te: తేదీ

en: Category
te: వర్గం

en: Sunday
te: ఆదివారం

en: Monday
te: సోమవారం

en: Tuesday
te: మంగళవారం

en: Wednesday
te: బుధవారం

en: Thursday
te: గురువారం

en: Friday
te: శుక్రవారం

en: Saturday
te: శనివారం

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Address
te: చిరునామా

en: Skip
te: వదిలివేయి
