Open Y Rose (1.0.3) - en to pa translation catalogue (13 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Go to previous page
pa: ਪਿਛਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Go to next page
pa: ਅਗਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: read more
pa: ਵਧੇਰੇ ਪੜ੍ਹੋ

en: Logo
pa: ਲੋਗੋ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Text color
pa: ਟੈਕਸਟ ਰੰਗ

en: Link color
pa: ਲਿੰਕ ਰੰਗ
