Open Y Rose (1.0.3) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: select
ug: تاللاش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: read more
ug: داۋامى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Text color
ug: تېكىست رەڭگى

en: Save settings
ug: ئۆزگەرتىشنى ساقلاش

en: Next page
ug: كېيىنكى بەت

en: Previous page
ug: ئالدىنقى بەت
