Open Y Rose (1.1.0) - en to be translation catalogue (22 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: select
be: абраць

en: Content
be: Змесціва

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: read more
be: чытаць далей

en: You are not authorized to access this page.
be: У вас недастаткова правоў для прагляду гэтай старонкі.

en: Logo
be: Лагатып

en: Header
be: Загаловак

en: Text color
be: Колер  тэксту

en: Save settings
be: Захаваць налады

en: month
be: месяц

en: Link color
be: Колер спасылак

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Main background
be: Асноўны фон

en: Footer background
be: Фон футэру
