Open Y Rose (1.1.0) - en to eu translation catalogue (22 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: select
eu: hautatu

en: Content
eu: Edukia

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Preview
eu: Aurrebista

en: read more
eu: irakurri gehiago

en: You are not authorized to access this page.
eu: Ez duzu baimenik orri hau atzitzeko

en: Logo
eu: Logotipoa

en: Header
eu: Goiburua

en: home
eu: hasiera

en: Text color
eu: Testuaren kolorea

en: Save settings
eu: Gorde ezarpenak

en: month
eu: hilabete

en: Link color
eu: Estekaren kolorea

en: Related content
eu: Lotutako edukia

en: mobile
eu: mugikorra
