Open Y Rose (1.1.0) - en to lt translation catalogue (30 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: select
lt: pasirinkti

en: Content
lt: Turinys

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: read more
lt: skaityti daugiau

en: You are not authorized to access this page.
lt: Šis puslapis skirtas tik nariams.

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Logo
lt: Logotipas

en: Header
lt: Antraštė

en: home
lt: pirmas

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: month
lt: mėnesis

en: Link color
lt: Nuorodos spalva

en: Related content
lt: Susijęs turinys

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Main background
lt: Pagrindinis fonas

en: Footer background
lt: Poraštės fonas

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: Page @items.current
lt: Puslapis @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date
