Open Y Rose (1.1.11) - en to ar translation catalogue (25 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: select
ar: اختر

en: Content
ar: المحتوى

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: Search
ar: بحث

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Preview
ar: معاينة

en: read more
ar: اقرأ المزيد

en: You are not authorized to access this page.
ar: غير مسموح لك بالوصول إلى هذه الصفحة.

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Logo
ar: الشعار

en: Header
ar: الترويسة

en: Text color
ar: لون النص

en: Save settings
ar: حفظ الإعدادات

en: month
ar: شهر

en: Link color
ar: لون الروابط

en: Next page
ar: الصفحة التالية

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Favicon
ar: أيقونة الموقع

en: Main background
ar: الخلفية الرئيسية

en: Footer background
ar: خلفية حاشية الصفحة
