Open Y Rose (1.1.11) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: Content
eo: Enhavo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Search
eo: Serĉu

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: read more
eo: legu pli

en: You are not authorized to access this page.
eo: Vi ne rajtas aliri ĉi tiun paĝon.

en: Logo
eo: Emblemo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Text color
eo: Teksta koloro

en: Save settings
eo: Konservu agordojn

en: Link color
eo: Ligila koloro
