Open Y Rose (1.1.11) - en to et translation catalogue (29 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: select
et: selekteeri

en: Content
et: Sisu

en: Cancel
et: Tühista

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Preview
et: Eelvaade

en: read more
et: loe edasi

en: You are not authorized to access this page.
et: Sul puudub õigus antud lehte  vaadata.

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Header
et: Päis

en: Text color
et: Teksti värvus

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: month
et: kuu

en: Link color
et: Lingi värvus

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Favicon
et: Tunnusikoon

en: mobile
et: mobiilne

en: Main background
et: Peamine taust

en: Footer background
et: Jaluse taust

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: 404 Page not found
et: 404 Lehte ei leitud

en: Page @items.current
et: Lehekülg @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date
