Open Y Rose (1.1.13) - en to it translation catalogue (29 entries)

en: Previous
it: Precedente

en: Next
it: Successivo

en: select
it: seleziona

en: Content
it: Contenuto

en: Cancel
it: Annulla

en: Edit
it: Modifica

en: Search
it: Cerca

en: Go to previous page
it: Vai alla pagina precedente

en: Go to next page
it: Vai alla pagina successiva

en: Preview
it: Anteprima

en: read more
it: leggi tutto

en: You are not authorized to access this page.
it: Non sei autorizzato ad accedere a questa pagina.

en: Breadcrumb
it: Briciole di pane

en: Header
it: Intestazione

en: Text color
it: Colore del testo

en: Save settings
it: Salva le impostazioni

en: month
it: mese

en: Link color
it: Colore collegamenti

en: Related content
it: Contenuto correlato

en: Next page
it: Pagina successiva

en: Skip to main content
it: Salta al contenuto principale

en: Search Form
it: Form di ricerca

en: Pagination
it: Paginazione

en: Main background
it: Sfondo principale

en: Footer background
it: Sfondo piè di pagina

en: Header background
it: Sfondo intestazione

en: Previous page
it: Pagina precedente

en: Page @items.current
it: Pagina @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
it: Inviato da @author_name il @date
