Open Y Rose (1.1.14) - en to pt translation catalogue (26 entries)

en: Home
pt: Início

en: Previous
pt: Anterior

en: Next
pt: Seguinte

en: Content
pt: Conteúdo

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Edit
pt: Editar

en: Search
pt: Pesquisar

en: Go to previous page
pt: Regressar à página anterior.

en: Go to next page
pt: Ir para a próxima página

en: Preview
pt: Pré-visualização

en: read more
pt: ler mais

en: You are not authorized to access this page.
pt: Não está autorizado a aceder a esta página.

en: Breadcrumb
pt: Navegação estrutural

en: Logo
pt: Logótipo

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Text color
pt: Cor do texto

en: Save settings
pt: Guardar definições

en: Link color
pt: Cor das ligações

en: Next page
pt: Próxima página

en: Skip to main content
pt: Passar para o conteúdo principal

en: mobile
pt: móvel

en: Pagination
pt: Paginação

en: Main background
pt: Fundo principal

en: Footer background
pt: Fundo do rodapé

en: Previous page
pt: Página anterior

en: Page @items.current
pt: Página @items.current
