Open Y Rose (1.1.15) - en to uk translation catalogue (51 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: select
uk: вибір

en: Content
uk: Вміст

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Edit
uk: Редагувати

en: Search
uk: Пошук

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: read more
uk: детальніше

en: You are not authorized to access this page.
uk: У вас недостатньо прав для доступу до цієї сторінки.

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Logo
uk: Логотип

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: home
uk: головна

en: Text color
uk: Колір тексту

en: Save settings
uk: Зберегти налаштування

en: month
uk: місяць

en: Link color
uk: Колір посилання

en: Related content
uk: Схожий матеріал

en: Next page
uk: Наступна сторінка

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Favicon
uk: Іконка favicon

en: Search Form
uk: Форма пошуку

en: Welcome to
uk: Ласкаво просимо до

en: Directions
uk: Напрямки

en: Button color
uk: Колір кнопки

en: mobile
uk: мобільний

en: Pagination
uk: Розбивка на сторінки

en: Footer text
uk: Текст нижнього колонтитулу

en: Secondary Menu
uk: Другорядне меню

en: Main background
uk: Основне тло

en: Footer background
uk: Тло нижнього колонтитулу

en: Header background
uk: Фон верхнього колонтитулу

en: Previous page
uk: Попередня сторінка

en: 404 Page not found
uk: 404 Сторінку не знайдено

en: desktop
uk: робочий стіл

en: Page @items.current
uk: Сторінка @items.current

en: tablet
uk: планшет

en: Submitted by @author_name on @date
uk: Надіслав: @author_name, дата: @date

en: Navigation menu
uk: Навігаційне меню

en: WELCOME TO THE
uk: ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО

en: PHONE
uk: ТЕЛЕФОН

en: Find the Membership That’s Best For You
uk: Знайдіть членство, що найбільше вам пасує

en: Your selected branch
uk: Вибрана вами філія

en: Your selected membership
uk: Вибране вами членство

en: Membership price:
uk: Вартість членства:

en: one time joining fee
uk: одноразова вступна платня

en: Your membership gives you access to all YMCA branch locations!
uk: Ваше членство надає доступ до усіх філій YMCA!
