Open Y Rose (1.1.19) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Edit
ast: Editar

en: Search
ast: Guetar

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Preview
ast: Entever

en: read more
ast: lleer más

en: Header
ast: Encabezáu

en: Text color
ast: Color del testu

en: Save settings
ast: Guardar preferencies

en: Link color
ast: Color del enllaz
