Open Y Rose (1.1.19) - en to he translation catalogue (36 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: select
he: בחירה

en: Content
he: תוכן

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: read more
he: להמשך

en: You are not authorized to access this page.
he: אין לך הרשאות גישה לדף הזה.

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Logo
he: לוגו

en: Header
he: כותרת עליונה

en: home
he: דף הבית

en: Text color
he: צבע הטקסט

en: Save settings
he: שמירת הגדרות

en: month
he: חודש

en: Link color
he: צבע קישור

en: Related content
he: תוכן קשור

en: Next page
he: הדף הבא

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Favicon
he: אייקון מועדפים

en: Search Form
he: טופס חיפוש

en: Directions
he: כיוונים

en: mobile
he: ניידים

en: Pagination
he: דפדוף

en: Secondary Menu
he: תפריט משני

en: Primary Menu
he: תפריט ראשי

en: Main background
he: רקע ראשי

en: Footer background
he: רקע כותרת תחתונה

en: Previous page
he: הדף הקודם

en: Page @items.current
he: עמוד @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
he: נכתב ע"י @author_name ב@date
