Open Y Rose (1.1.19) - en to nl translation catalogue (36 entries)

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: select
nl: selecteer

en: Content
nl: Inhoud

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Edit
nl: Bewerken

en: Search
nl: Zoeken

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: read more
nl: lees verder

en: You are not authorized to access this page.
nl: U heeft geen toegangsrechten voor deze pagina.

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Header
nl: Kop

en: Text color
nl: Tekstkleur

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: month
nl: maand

en: Link color
nl: Linkkleur

en: Related content
nl: Gerelateerde inhoud

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Search Form
nl: Zoekformulier

en: Directions
nl: Instructies

en: mobile
nl: mobiel

en: Pagination
nl: Paginering

en: Footer text
nl: Voettekst

en: Secondary Menu
nl: Secundaire menu

en: Primary Menu
nl: Primair menu

en: Main background
nl: Algemene achtergrond

en: Footer background
nl: Achtergrond voet

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: 404 Page not found
nl: 404 Pagina niet gevonden

en: Go to the homepage
nl: Ga naar de voorpagina

en: Page @items.current
nl: Pagina @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date

en: Navigation menu
nl: Navigatie-menu
