Open Y Rose (1.1.19) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Next
sr: Следећи

en: Content
sr: Садржај

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: You are not authorized to access this page.
sr: Немате дозволу за приступ овој страни.

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Logo
sr: Лого

en: Text color
sr: Боја текста

en: Save settings
sr: Сачувај подешавања

en: Link color
sr: Боја линкова

en: Submitted by @author_name on @date
sr: Поднео @author_name на дан @date
