Open Y Rose (1.1.3) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Next
mg: Manaraka

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Search
mg: Karoka

en: read more
mg: tohiny

en: Header
mg: Lohan-pejy
