Open Y Rose (1.1.4) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Previous
is: Fyrri

en: Next
is: Næsta

en: Content
is: Innihald

en: Cancel
is: Hætta við

en: Edit
is: Breyta

en: Search
is: Leit

en: Go to previous page
is: Fara á fyrri síðu

en: Go to next page
is: Fara á næstu síðu

en: Preview
is: Forskoða

en: read more
is: lesa meira

en: You are not authorized to access this page.
is: Þú hefur ekki leyfi til að skoða þessa síðu.

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Logo
is: Táknmynd

en: Header
is: Haus

en: Text color
is: Litur á texta

en: Save settings
is: Vista stillingar

en: month
is: mánuður

en: Next page
is: Næsta síða
