Open Y Rose (1.1.5) - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: select
ka: მონიშვნა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: read more
ka: დაწვრილებით

en: You are not authorized to access this page.
ka: თქვენ არ ხართ უფლებამოსილი, ნახოთ ეს გვერდი.

en: Logo
ka: ლოგო

en: Text color
ka: ტექსტის ფერი

en: Save settings
ka: პარამეტრების შენახვა

en: Link color
ka: ბმულის ფერი

en: Next page
ka: შემდეგი გვერდი
