Open Y Rose (1.1.5) - en to sv translation catalogue (32 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: select
sv: välj

en: Content
sv: Innehåll

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Edit
sv: Redigera

en: Search
sv: Sök

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: read more
sv: läs mer

en: You are not authorized to access this page.
sv: Du har inte behörighet till denna sida.

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Logo
sv: Logotyp

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Text color
sv: Textfärg

en: Save settings
sv: Spara inställningar

en: month
sv: månad

en: Link color
sv: Länkfärg

en: Related content
sv: Relaterat innehåll

en: Next page
sv: Nästa sida

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Favicon
sv: Bokmärkesikon

en: Search Form
sv: Sökformulär

en: mobile
sv: mobil

en: Pagination
sv: Paginering

en: Main background
sv: Huvudbakgrund

en: Footer background
sv: Sidfotens bakgrund

en: Previous page
sv: Föregående sida

en: Page @items.current
sv: Sida @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
sv: Inlagt av @author_name @date
