Open Y Rose (1.1.7) - en to ne translation catalogue (25 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: select
ne: छान्नुहोस्

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: read more
ne: थप पढ्नुहोस्

en: You are not authorized to access this page.
ne: यो पृष्ठको उपयोग गर्न तपाईलाई अनुमति छैन

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Logo
ne: ब्याज

en: Header
ne: हेडर

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस

en: Next page
ne: अर्को पृष्ठ

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: mobile
ne: मोबाइल

en: Pagination
ne: पृष्ठांकन

en: Previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठ

en: Footer Logo
ne: फुटर लोगो

en: Page @items.current
ne: पृष्ठ @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
ne: @author_name द्वारा @date मा पेश गरिएको
