Open Y Rose (1.1.7) - en to fa translation catalogue (23 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Previous
fa: قبلی

en: Next
fa: بعدی

en: Content
fa: محتوا

en: Cancel
fa: لغو

en: Edit
fa: تدوین

en: Search
fa: جستجو

en: Go to previous page
fa: برو به صفحه قبلی

en: Go to next page
fa: برو به صفحه بعدی

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: You are not authorized to access this page.
fa: شما حق دسترسی به این صفحه را ندارید.

en: Breadcrumb
fa: مسیر جاری

en: Logo
fa: آرم

en: Header
fa: سربرگ

en: Text color
fa: رنگ متن

en: Save settings
fa: ذخیره تنظیمات

en: Link color
fa: رنگ واصلی

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: mobile
fa: موبایل

en: Pagination
fa: صفحه بندی

en: Main background
fa: رنگ زمینه‌ی اصلی

en: Footer background
fa: رنگ زمینه‎ی قسمت پایینی

en: Submitted by @author_name on @date
fa: تقدیم شده توسط  @author_name در @date
