Open Y Rose (1.1.7) - en to th translation catalogue (19 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Previous
th: ก่อนหน้า

en: Next
th: ถัดไป

en: select
th: เลือก

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Search
th: ค้นหา

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: read more
th: อ่านเพิ่มเติม

en: You are not authorized to access this page.
th: คุณไม่มีสิทธิ์เข้าดูหน้านี้

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Logo
th: โลโก้

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Text color
th: สีของข้อความ

en: Save settings
th: บันทึกค่า

en: Link color
th: สีของลิงก์

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Previous page
th: หน้าก่อนหน้า
