Open Y Rose (1.1.7) - en to vi translation catalogue (25 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Previous
vi: Trước

en: Next
vi: Tiếp

en: select
vi: chọn

en: Content
vi: Nội dung

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Edit
vi: Sửa

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: Preview
vi: Xem trước

en: read more
vi: xem thêm

en: You are not authorized to access this page.
vi: Bạn không có quyền truy cập trang này.

en: Logo
vi: Biểu huy

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Text color
vi: Màu chữ

en: Save settings
vi: Lưu các thiết lập

en: month
vi: tháng

en: Link color
vi: Màu liên kết

en: Related content
vi: Nội dung liên quan

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Main background
vi: Màu nền phần nội dung chính

en: Footer background
vi: Màu nền phần chân

en: Previous page
vi: Trang trước

en: desktop
vi: màn hình nền
