Open Y Rose (1.1.9) - en to cs translation catalogue (27 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: select
cs: vybrat

en: Content
cs: Obsah

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit
cs: Upravit

en: Search
cs: Hledat

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Preview
cs: Náhled

en: read more
cs: číst dál

en: You are not authorized to access this page.
cs: Nemáte oprávnění přistupovat na tuto stránku.

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Header
cs: Hlavička

en: Text color
cs: Barva textu

en: Save settings
cs: Uložit nastavení

en: month
cs: měsíc

en: Link color
cs: Barva odkazu

en: Related content
cs: Související obsah

en: Next page
cs: Následující stránka

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: mobile
cs: mobilní

en: Main background
cs: Hlavní pozadí

en: Footer background
cs: Pozadí patičky

en: Previous page
cs: Předchozí stránka

en: Submitted by @author_name on @date
cs: Napsal uživatel @author_name dne @date
