Open Y Rose (1.1.9) - en to da translation catalogue (34 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Previous
da: Forrige

en: Next
da: Næste

en: select
da: vælg

en: Content
da: Indhold

en: Cancel
da: Annullér

en: Edit
da: Redigér

en: Search
da: Søg

en: Go to previous page
da: Gå til forrige side

en: Go to next page
da: Gå til næste side

en: Preview
da: Gennemse

en: read more
da: læs mere

en: You are not authorized to access this page.
da: Du har ikke adgang til at tilgå siden.

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Header
da: Overskrift

en: home
da: hjem

en: Text color
da: Tekstfarve

en: Save settings
da: Gem indstillinger

en: month
da: måned

en: Link color
da: Linkfarve

en: Related content
da: Relateret indhold

en: Next page
da: Næste side

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Search Form
da: Søgegormular

en: Display the search form
da: Vis søgeformularen

en: mobile
da: mobil

en: Pagination
da: Sideinddeling

en: Primary Menu
da: Primær menu

en: Main background
da: Baggrund

en: Footer background
da: Footer baggrund

en: Previous page
da: Forrige side

en: 404 Page not found
da: 404 Side ikke fundet

en: Page @items.current
da: Side @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
da: Indsendt af @author_name den @date
