Open Y Rose (1.1.9) - en to kn translation catalogue (18 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Previous
kn: ಹಿಂದಿನ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: select
kn: ಆಯ್ದುಕೊಳ್ಳು

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Go to previous page
kn: ಹಿಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to next page
kn: ಮುಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: read more
kn: ಮುಂದೆ ಓದಿ

en: You are not authorized to access this page.
kn: ನಿಮಗೆ ಈ ಪುಟ ನೋಡಲು ಅನುಮತಿ ಇಲ್ಲ

en: Logo
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Text color
kn: ಪಠ್ಯ ಬಣ್ಣ

en: Link color
kn: ಕೊಂಡಿಯ ಬಣ್ಣ

en: Main background
kn: ಮುಖ್ಯ ಹಿನ್ನೆಲೆ
