Open Y Rose (1.1.9) - en to oc translation catalogue (25 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: Content
oc: Contengut

en: Cancel
oc: Anullar

en: Edit
oc: Modificar

en: Search
oc: Recercar

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Preview
oc: Apercebut

en: read more
oc: ne legir mai

en: You are not authorized to access this page.
oc: Sètz pas autorizat(da) a accedir a aquesta pagina.

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Logo
oc: Lògo

en: Header
oc: Entèsta

en: Text color
oc: Color del tèxte

en: Save settings
oc: Enregistrar los paramètres

en: month
oc: mes

en: Link color
oc: Color del ligam

en: Related content
oc: Contengut ligat

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Main background
oc: Rèireplan principal

en: Footer background
oc: Rèireplan del pè de pagina

en: Header background
oc: Rèireplan de l'entèsta

en: 404 Page not found
oc: 404 Pagina pas trobada
