opera (1.0.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: On
ca: Actiu

en: Off
ca: Inactiu

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Configuration
ca: Configuració

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos

en: Full HTML
ca: HTML complet
