opera (1.0.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: On
cs: Zapnuto

en: Off
cs: Vypnuto

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Configuration
cs: Nastavení

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití

en: Full HTML
cs: Plné HTML
