opera (1.0.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: On
da: Tilsluttet

en: Off
da: Afbrudt

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: Configuration
da: Indstillinger

en: About
da: Om

en: Uses
da: Bruger

en: Full HTML
da: Fuld HTML
