opera (1.0.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: On
et: Sees

en: Off
et: Väljas

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Configuration
et: Seadistus

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: Full HTML
et: Täielik HTML
