opera (1.0.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: On
hu: Be

en: Off
hu: Ki

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Configuration
hu: Beállítás

en: About
hu: Leírás

en: Uses
hu: Használat

en: Full HTML
hu: Teljes HTML

en: Contrib
hu: Közösségi
