opera (1.0.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: On
oc: Activat

en: Off
oc: Desactivat

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Configuration
oc: Configuracion

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges
