opera (1.0.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: On
pl: Włączony

en: Off
pl: Wyłączony

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa

en: Full HTML
pl: Pełny HTML
