opera (1.0.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: On
pt: Habilitado

en: Off
pt: Desligado

en: Promoted to front page
pt: Promovido para a página inicial

en: Configuration
pt: Configurações

en: About
pt: Sobre

en: Uses
pt: Usos

en: Full HTML
pt: HTML completo
