opera (1.0.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: On
ro: Pornit

en: Off
ro: Oprit

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: Configuration
ro: Configurație

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Folosește

en: Full HTML
ro: HTML complet
